З 8 до 19 червня 2020 відбудеться 14 вебінарів за участі світових експертів з кібербезпеки, які нададуть інформацію про новинки та основні задачі, що стосуються кібербезпеки за чотирма ключовими темами, а саме:
– способи безпечного розгортання 5G,
– Закон про кібербезпеку;
– нову платформу Smart Secure;
– вдосконалену криптографію.
Представники глобальних операторів зв’язку, постачальників, наукових кіл, організацій з безпеки, таких як ENISA або Національний центр кібербезпеки, інших організацій стандартизації, таких як GSMA або 3GPP, і багато інших представлять свої презентації та нададуть відповіді на питання під час цих вебінарів.
Експерти з розгортання 5G нададуть роз’яснення, як безпечно перемикатися з 4G або безпечно переходити на автономну архітектуру, нададуть рекомендації операторам мобільного зв’язку, як реалізувати мережі 5G. Безпека 5G для вертикальних пристроїв стосуватиметься інших секторів, включаючи кампуси, заводи, медичний сектор або підключення автономних транспортних засобів. Інші доповідачі нададуть оновлену інформацію про еволюцію безпеки 5G, де ми зараз знаходимося, про поточні розробки і розкажуть про проблеми безпеки і нормативні аспекти.
ENISA і Європейська комісія представлять оновлену інформацію про Закон про кібербезпеку. Також буде представлено майбутній європейський стандарт, розроблений ETSI, з безпеки для споживчих пристроїв IoT і його схеми сертифікації, які допоможуть споживачам приймати рішення про закупівлю.
Експерти Smart Secure Platform пояснять причини розроблення нової платформи безпеки, вимоги до неї і вплив на екосистему, а також поточний стан тестування і необхідність сертифікації.
Криптографія відіграє важливу роль в захисті мільярдів даних, які щодня передаються планетою. Презентації за цією темою включатимуть інформацію щодо квантово-безпечною криптографії, технічного розроблення стандарту TETRA з першими результатами продуктивності Latte або повністю гомоморфним шифруванням. Промислові програми та варіанти використання для розширеної криптографії представлятимуть практичну сторону.
Більше інформації про розгорнуту програму ви знайдете на сайті ETSІ. Для участі необхідно зареєструватися безкоштовно за посиланням.
#ETSI #кібербезпека #семінар #5G #4G #мережі #звязок #безпека #мобільний_звязок #НОС #ДП_УкрНДНЦ #UAS