Розпочався конкурсний відбір учасників програми залучення фахівців

Розпочався конкурсний відбір учасників програми залучення фахівців

Розпочався конкурсний відбір учасників програми залучення фахівців (Fellowship Programme) проекту “Асоціація для України й для тебе” (стисло – A4U), що фінансується ЄС. За цією програмою загалом більше двох сотень фахівців різного рівня (junior, associate та senior) будуть залучені до здійснюваної в рамках проекту допомоги Уряду в реалізації Угоди про асоціацію. Учасники програми працюватимуть в Урядовому офісі європейської інтеграції, міністерствах або офісі проекту A4U над виконанням таких завдань, як переклад актів законодавства ЄС, комунікаційна діяльність щодо виконання Угоди, проведення тренінгів для держслужбовців, розробка законопроектів на виконання Угоди та інше). Для фахівців рівня associate та senior за рядом позицій можлива часткова зайнятість (тобто поєднання з роботою в іншому місці), отже такий варіант може зацікавити громадських експертів.

Дивіться детальніше описи кваліфікаційних вимог та умови участі у конкурсі на сторінці проекту – http://association4u.com.ua/index.php/en/fellowship-programme/job-offers. Очевидно тому, що знання англійської мови – обов’язкова умова для всіх кандидатів, інформація доступна лише англійською.
Для тих вакансій, що наразі відкриті, кінцеві терміни подання заявок – 22 і 29 липня (залежно від позицій). Це тільки перший набір, тому стежте за подальшими анонсами на цій сторінці – з’являтимуться нові вакансії.
Comments are closed.